Дизайн, креатив, розробка макетів, верстка поліграфії

Наша рекламна агенція може Вам допомогти розробити:
- логотип і фірмовий стиль, брендбук
- макет візитки, єврофлаєрів
- листівки, плакати і афіші
- макет календаря (настільного, настінного, кишенькового, перекидного)
- дизайн квартального календаря
- дизайн корпоративної вітальної листівки
- фотокниги, каталоги, буклети, лифлети
- упаковки та етикетки, квитки та запрошення
- дизайн сувенірної продукції (ручки, запальнички, флешки, щоденники, блокноти, планінги, прапори, футболки, текстиль, кепки та інша сувенірна продукція для бізнесу та подарунків)
- дизайн фасаду, вивісок, об’ємних букв, лайтбоксів, сітілайтів, бігбордів і розтяжок
- дизайн банерів і аплікації з плівки
- інтер’єрні декоративні знаки і елементи
- макет для акцій і залучення відвідувачів
- виставкове обладнання та стенди (нове або оформити вже готове)
- дизайн POS-матеріалів (воблери, шелфтокери, акційні цінники, стікери, інше)
- індивідуальний макет фотошпалер, а також підготувати Ваші фото під друк
- інша розробка макетів на будь-який смак і колір...
Друкована поліграфія супроводжує нас скрізь: вдома, в транспорті, на роботі, в будь-якому торговому центрі, на вулиці і навіть у поштовій скриньці ... Поліграфічна та рекламна продукція стала невід’ємною частиною діловому і повсякденному житті. Реклама - це не точна наука - це навіювання, а навіювання - це мистецтво.

Замовити друк поліграфії за помірною ціною і відмінною якіст. дуже просто. Ми пропонуємо Вам тільки якісний кольоровий друк рекламної продукції в Чернівцях, всіляких листівок і флаєрів, буклетів, плакатів будь-яких форматів. Замовити повнокольорові листівки з однієї або з двох сторін ви можете надіславши свій оригінал макет, підготовлений за вимогами, або скористатися послугами наших дизайнерів.

Листівки, флаєри та буклети - найпопулярніший вид поліграфії, який часто використовують для промо-акцій. Ми можемо вам надрукувати візитки будь-якої складності, недорогі і преміум класу.
Також у нас є послуга розробки та верстки макетів для будь-якої поліграфії по технічному завданню клієнта, а також перевірка оригінал-макетів клієнта перед запуском в друк.

Основні види друку які використовуються для створення рекламної поліграфії - це офсетний друк для тиражів від 1000 шт, цифровий друк для малих тиражів, шовкотрафаретний друк для створення цікавої та якісної поліграфії для іміджу і друку на складних дизайнерських картонах чи пластику.
Широкоформатний друк - це повнокольоровий друк на банерній тканині або сітці, самоклеючій плівці, папері. Широкоформатним друком можна виготовити різні вироби для зовнішньої і внутрішньої реклами, і просто прикрасити інтер’єр. Широкоформат часто замовляють рекламу на банерах, сітці, розтяжках, постери для бігбордів та сітілайтів. Широкоформатна поліграфія використовується там, де неможливо застосувати офсетний і цифровий друк через формат і тираж.

Розробка макетів і дизайну має свої вимоги, Ви можете надсилати як свій оригінал-макет, так і замовити його у наших дизайнерів.
З деякими роботами Ви можете ознайомитись в галереї: