Оплата рекламної, поліграфічної продукції та послуг
За замовлення сплачується після затвердження клієнтом оригінал-макету для друку продукції чи розробленого дизайну. Наша рекламна агенція працює за умови 100% попередньої оплати. Всі умови викладені в договорі оферти.

Кінцева вартість замовлення визначається виходячи з розрахунків та відсилається клієнту обраним ним каналом звя’зку. Оплата замовлення є для нас командою на виготовлення продукції або підготовки файлів для передачі клієнту (у випадку замовлення тільки дизайну).
(Якщо необхідні доробки чи зміни, а оплата відбулась раніше, клієнт повинен обов’язково повідомити нам до 17-00 дня сплати)

Оплата на карту Приватбанк 5169 3305 1594 6496 ФОП Марусик Є.В.
Обов’язково заповнюйте поля від кого та за що сплачуєте.

Оплата на підставі Інвойсу 
Сплата відбувається через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay

Або оплата на розрахунковий рахунок за наступними реквізитами (без ПДВ)
ФОП Марусик Є.В.
58029, м.Чернівці, пр-т Незалежності, б.96, оф.1А
+38 (066) 443-84-27
р/р UA833562820000026007051512052
в Чернівецька філія АТ КБ «Приватбанк» МФО 356282
ІПН 3048003257
www.karandash.cv.ua
e-mail: info@karandash.cv.ua
Кінцевим терміном виготовлення та відправлення продукції є дата вказана в накладній на відправку перевізником. Ми не несемо відповідальності за перебої в роботі транспортних компаній.

Всю продукцію ми намагаємось виготовити в мінімальні терміни. У більшості випадків термін виготовлення - 2-3 робочих дні.

При замовленні продукції з додатковими построботами або великою кількістю, менеджер додатково повідомить клієнта про кінцевий термін виготовлення до сплати за замовлення.

Зверніть увагу! За замовчуванням, комбіноване замовлення, яке складається з різною продукції, що відрізняється термінами виготовлення, буде відправлене разом з продукцією з більшим терміном виготовлення. Є можливість відправки замовлення частково, але в такому випадку менеджер повідомить про зміну вартості доставки замовлення.

Відправка замовлень виконується тільки через перевізника «Нова пошта».
Договір оферта
Договір про надання послуг
з виготовлення поліграфічної продукції
та надання послуг з дизайну.

Рекламна агенція “Карандаш” в лиці суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Марусика Євгенія Володимировича (ЄДРПОУ 3048003257), м. Чернівці, пр. Незалежності 96 оф. 1А публікує цей Договір, яки є публічним договором-офертою (пропозицією) для юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та фізичних осіб.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Даний документ є офіційною публічною пропозицією (офертою) Виконавця.

1.2. Направлення Виконавцю заявки на надання послуг, що вказані на сайті є повним та безумовним підтвердженням того, що Клієнт приймає умови даного Договору.

1.3. В Договорі всюди, де не обговорене інше, використовуються наступні визначення:
а) Сайт Виконавця - інтегрований інформаційний ресурс (сайт) в мережі Інтернет, який належить Виконавцю.
б) Клієнт (Користувач) – відвідувач мережі Інтернет, що оформив та відправив запит Виконавцю електронною поштою на адресу, вказану в контактах сайту, або в інший доступний спосіб.
в) Ціни — список послуг, що надаються та їх вартість, які є невід’ємним додатком до цього Договору. Вартість послуг визначається в процесі перемовин в залежності від складності замовлення.
г) Система LiqPay – платіжний сервіс АТ КБ «ПРИВАТБАНК», призначений для спрощення проведення розрахунків між фізичними особами, юридичними особами та фізичними особами – підприємцями в мережі Інтернет за допомогою персональних комп’ютерів та / або інших мобільних пристроїв.
д) Інвойс – електронний рахунок, що надсилається Замовнику через систему LiqPay, та містить перелік Послуг, їх кількість та кошти які покупець має сплатити за Послуги. Інвойс надсилається на вказану Клієнтом електронну адресу або в зручний для Клієнта месенджер.

1.4. Порядок отримання послуги:
1) Зацікавлена в отриманні послуги Особа відсилає електронною поштою, що вказана в контактах сайту Запит, який є додатком до цього Договору;
У Запиті повинні бути чітко вказані:
- Найменування компанії або прізвище, ім’я, по-батькові Клієнта;
- Список послуг (наменування послуги), для визначення попередньої вартості;
- Технічне завдання (бриф) з описом вимог до послуг, що надаються.
2) Протягом трьох робочих днів з моменту отримання запиту, Клієнту буде направлено один із наступних документів, або озвучено їх зміст іншими засобами комунікації:
- Оцінка вартості послуги, що надається; це свідчить про згоду працювати з Клієнтом на умовах договору, викладених на сайті;
- Лист про відхилення запиту, якщо він не відноситься до тематики послуг, що надаються.
3) Клієнт сплачує вказану Виконавцем суму коштів шляхом перерахування останніх будь-яким обраним ним способом, вказаним на сайті в розділі Оплата;
4) Виконавець підготовлює виконану послугу у відповідності з технічним завданням та передає її клієнту на умовах, передбачених цим Договором.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Предметом цього Договору є платне надання Клієнту Виконавцем послуг з питань дизайну та виготовлення поліграфічної продукції.

3. ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Обов’язки Клієнта:
- Сплатити послуги Виконавця способами, вказаними в цьому Договорі;
- Заповнити необхідні дані, викладені Виконавцем в техничному завданні (брифі). Вказання Клієнтом неповної, або недостовірної інформації про зворотню адресу знімає з Виконавця обов’язок надання Клієнту послуг, в тому числі при їх повній сплаті Клієнтом;
- Конкретно та чітко формулювати завдання;
- За запитом Виконавця надати додаткові документи, а також необхідну інформацію в об’ємах та в терміни, що дозволяють Виконавцю виконати свої зобов’язання належним чином. Документи та інформація передаються способом, який додатково погоджено Сторонами;
- Приняти виконану Виконавцем послугу, вказаним в п.2.1. цього Договору, підписати акт про виконання послуг та повернути його Виконавцю, або написати на вказану електронну пошту лист з якого чітко видно, що Замовник прийняв послуги. Якщо в п’ятиденний термін з моменту отримання Замовником акту про виконання послуг, або продукції, Замовник не направив Виконавцю мотививовану відмову від приймання послуг, або продукції, такі роботи вважаються прийнятими та виконаними.

3.2. Обов’язки Виконавця:
Виконати завдання на запит Клієнта в термін для конкретної послуги вказаний на сайті Виконавця, або в інший термін, погоджений з Клієнтом додатково. Термін виконання роботи починає діяти після отримання Виконавцем підтвердження сплати;
Надати виконану роботу по завданню Клієнта способом, вказаним в пункті 2.1. цого Договору. За запитом Клієнта надати акт виконання послуг, оригінал рахунку. Роботи (послуги) Виконавця вважаються виконаними згідно з умовами Договору та отриманими Клієнтом, якщо протягом 5 днів після відправки відповіді, акту про виконання послуг, Клієнтом не було надано мотивованих заперечень. Дотримуватись конфидиційності отриманої від Клієнта інформації;
У випадку, якщо по технічним причинам обслуговування Клієнта на Сайті Виконавця тимчасово не є можливим, повідомити про це Клієнта в приємлимі терміни.

4. ВАРТІСТЬ ТА РОЗРАХУНКИ

4.1. Оплата всіх послуг, що надаються Клієнту, здійснюється на основі передоплати 100%, якщо інше не обговорено у попередніх перемовинах.

4.2. Розмір вартості послуг визначається згідно з переговорами з Замовником або суммі, вказаної у процессі формування запиту.

4.3. Виконавець має право не починати роботу до отримання підтвердження повної оплати його послуг Клієнтом.

4.4. Виконавець залишає за собою право на зміну вартості на послуги, що надаються у випадку зміни завдання Клієнтом, або внесення Клієнтом в завдання пунктів, що не були попередньо зазначені. В цьому випадку внесення змін оформлюється окремим замовленням.

4.5. Згідно додатковому погодженню з Клієнтом, Виконавець залишає за собою право на зміну вартості на послуги, як в сторону зменшення так і в сторону збільшення, які пов’язані з зі складністю чи іншими характеристиками завдання.

4.6. Оплата послуг Виконавця, а також інших фінансових зобов’язань Клієнта перед Виконавцем, які можуть виникати у відповідності з вимогами цього договору, здійснюються шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі Інвойсу, наданому Замовнику через платіжну систему LiqPay. Підтвердженням отриманого системою LiqPay платежу вважається квитанція POS-терміналу, надіслана у відповідь, в якій містяться дані транзакції: дата транзакції та сума платежу.

4.7. В окремих випадках за окремою домовленістю оплата Послуг Виконавця може бути здійснена безпосередньо через банк або готівкою в торговій точці Виконавця.

5. ОСОБЛИВІ УМОВИ

5.1. У випадку перебою зв’язку з вини інтернет-провайдерів, Виконавець залишає за собою право надати консультацію по телефону, факсу, або іншим способом, що забезпечує її отримання Клієнтом в найкоротші строки.

5.2. Кожна із сторін зобов’язана терміново повідомляти іншу про зміни в банківських реквізитах, адресах, а також про будь-які відомі їй випадки чи обставини, які можуть негативно вплинути на терміни та належне виконання стороною своїх зобовязань по цьому договору. Дія обставин непереборної сили, що перешкоджають належному виконанню відповідного зобов’язання, переносить термін виконання на розумний строк.

5.3. У випадку пошкодження обладнання або порушення технологічного процесу виготовлення продукції, Виконавець залишає за собою право на затримку виконання замовлення на термін не більше 5 робочих днів, про що має повідомити Клієнта та терміново прикласти максимум зусиль для найшвидшого вирішення проблеми.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІТЬ СТОРІН

6.1. За невиконання або не належне виконання зобов’язань по цьому договору, сторони несуть відповідальність згідно діючого законодавства України.

6.2. Виконавець не несе відповідальності за наслідки, у випадку надходження від Клієнта не коректно сформульованого замовлення, неповної або недостовірної інформації, контенту, зображень, що порушують авторські або суміжні права.

6.3. Виконавець не несе відповідальності за якість та швидкість доступу до сайту Виконавця зі сторони Клієнта, що відбуваються по каналах зв’язку операторів та інтернет-провайдерів.

6.4. Виконавець не несе відповідальності за невиконання або не своєчасне виконання зобов’язань по Договору, яке виникло у зв’язку з настанням обставин, що є форс-мажорними, не залежними від Виконавця, тобто від обставин непереборної сили, а також через перебої в роботі телекомунікаційних мереж та обладнання третіх осіб. Але Виконавець має докласти усіх зусиль, щоб забезпечити якісне та своєчасне надання послуг Клієнту.

6.5. Виконавець не несе відповідальності за затримку виконання чи невиконання зобовязань по Договору, що виникли з вини Клієнта.

6.6. Повернення платежу може бути виконано тільки при наявності документального обгрунтування факту не надання послуг, або надання послуг що не відповідають умовам цього Договору;

6.7. Сторони несуть відповідальність в межах, зазначених договором зобов’язань. В інших випадках, не врегульованих цим Договором, сторони керуються нормами діючого заканодавства України.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

7.1. Договір вступає в силу з моменту акцепта Клієнтом та діє до виконання сторонами всіх зобов’язань.

7.2. Виконавець має право розірвати цей Договір в будь-який момент в одностороньому порядку, завчасно повідомівши про це Клієнта та повернувши йому сплачені кошти.

7.3. Виконавець залишає за собою право на зміну умов цього Договору в односторонньому порядку, з публікацією повідомлення про зміни на сайті Виконавця не меньше ніж за 2 робочі дні до їх вступу в дію.

8. СУПЕРЕЧКИ СТОРІН

8.1. Всі суперечки вірішуються шляхом переговорів сторін. При не досягненні домовленості між сторонами спірне питання вирішується згідно діючого законодавства України.

9. ПОЛІТИКА КОНФИДЕНЦІЙНОСТІ

9.1. Персональні дані Користувача такі як: ім’я, прізвище, по баткові, e-mail, телефон, skype тощо, передаються Користувачем Адміністрації Сайту зі згоди Користувача.

9.2. Надання персональних данних Користувачем Адміністрації Сайту, через Форму зворотнього зв’язку визначає згоду Користувача на використання його персональних данних.

9.3. Адмінистрація Сайту виконує обробку інформації про Користувача, в т.ч. його персональних даних, таких как: ім’я, прізвище, по баткові, e-mail, телефон, skype тощо., а також додаткової інформації про Користувача, що надається за його власним бажанням: організація, місто, посада інше з метою виконання зобов’язань перед користувачем сайту.

9.4. Обробка персональних даних виконується на основі принципів:
а) законності цілей та способів обробки персональних даних та сумління;
б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, завчасно визначеним та заявленим при сборі данних;
в) відповідності об’єму та характеру обробляємих персональних даних засобам обробки персональних даних та цілям обробки;
г) неможливості об’єднання створених несумісних між собою цілей баз даних, що містять персональні дані;

9.5. Адміністрація Сайту виконує обробку персональних даних Користувача з його згоди з метою надання послуг/продажу товарів, запропонованих на Сайті.

9.6. Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електроних носіях та виориствуються виключно за призначенням, згідно п. 9.3.

9.7. Персональні дані Користувача не передаються третім особам, за виключенням випадків, передбачених політикою конфіденційності, вказаних в згоді з розссилкою.

9.8. Надання персональних даних Користувача за запитом державних органів, органів місцевого самоврядування, здійснюється у порядку, передбаченому законодавством України.

9.9. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії без терміну.

9.10. Персональні дані Користувача знищуються за бажанням користувача за його зверненням, або за ініціативою адміністратора сайту без пояснення причини, шляхом видалення інформації з електроного носія.

9.11. Користувачі мають право отримувати від Адміністрації сайту інформацію, щодо обробки їх персональних даних.

9.12. Адміністрація Сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечання захисту персональних даних Користувача від протиправного чи випадкового доступа до них, знищення, блокування, копіювання, розповсюдження та інших протиправних дій.

9.13. Користувач має право надавати Адміністрації Сайту свої запити, в т.ч. відносно використання/видалення його персональних даних, передбачених п.3 Політики конфиденційності в письмовій формі за адресою, вказаною в п.1.

9.14. Вся кореспонденція, отримана від Користувача (звернення в письмовій/електронній формі) відноситься до інформації обмеженого доступу та без письмової згоди Користувача розголосу не підлягає.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
щодо змісту та форми замовлення на виготовлення поліграфічної продукції
Оскільки поліграфічна продукція може виступати рекламним засобом та, в будь - якому випадку, є носієм інформації, до оформлення замовлення на її виробництво пред’являються наступні вимоги:

За рахунок змісту або зовнішнього вигляду чи оформлення поліграфічної продукції забороняється:
 • поширювати інформацію щодо товарів, виробництво, обіг чи ввезення на митну територію України яких заборонено законом;
 • вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб;
 • подавати відомості або закликати до дій, які можуть спричинити порушення законодавства, завдають чи можуть завдати шкоди здоров’ю або життю людей та/чи довкіллю, а також спонукають до нехтування засобами безпеки;
 • наводити твердження, дискримінаційні щодо осіб, які не користуються товаром, що відображений завдяки поліграфічній продукції;
 • розповсюджувати рекламу послуг з ворожіння та гадання.


Забороняються виробництво та розповсюдження поліграфічної продукції, яка:
 • пропагує війну, національну та релігійну ворожнечу, зміну шляхом насильства конституційного ладу або територіальної цілісності України;
 • пропагує фашизм та неофашизм;
 • принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою;
 • пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь;
 • принижує особистість, є проявом знущання з приводу фізичних вад (каліцтва), з душевнохворих, літніх людей;
 • пропагує невігластво, неповагу до батьків;
 • пропагує наркоманію, токсикоманію, алкоголізм, тютюнопаління та інші шкідливі звички.


Інформація, що є змістом поліграфічної продукції не може бути використана:
 • для закликів до повалення конституційного ладу
 • порушення територіальної цілісності України
 • пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі,
 • вчинення терористичних актів
 • посягання на права і свободи людини.